Frida Kahlo nás inspirovala

10.02.2017

Užijte si romantický pobyt v soukromém pokoji inspirovaném malířkou Frida Kahlo, vlastní koupelna a vířivka na vás čeká v našem domě v srdci Cancúnu.

Náš dům se nachází v klidné, dobře umístěné čtvrti, pouhých 25 minut od pláže. Je ideálním místem odkud můžete vyrážet na výlety po Mayské riviéře a za bělostnými plážemi Karibiku. Pokud máte rádi otevřené prostory, bude se vám pobyt v našem domě líbit. Ložnice je světlá a pohodlná s vlastní koupelnou a mini-ledničkou. V domě můžete využívat všechny společné prostory jako je kuchyň, obývací pokoj s jídelnou, venkovní terasa, prádelna a parkoviště. Pokud jsme zrovna v domě, můžeme vám dát skvělé tipy k návštěvě míst a podělit se s vámi o naše zkušenosti, abyste měli originální zážitky a cestovali jako místní namísto turistických přeplněných destinací. 

Velmi dobře známe Mexický Karibik, a tak se s vám rádi podělíme kam vyrazit do méně frekventovaných míst, které stojí za to vidět. Naše místo má ideální polohu, je obklopeno všemi službami, které můžete potřebovat. Supermarket, lékárna, spa a kadeřnictví, čerpací stanice, restaurace, posilovna a další pouhých 5 minut chůze od domu. Také můžete vyrazit na procházku do jednoho ze dvou parků v rezidenci. Residence má vrátnici s 24 hod hlídáním. Přímo před residencí si můžete zastavit taxíka, nebo nastoupit do autobusu, č. 26 nebo 64. Tato autobusová linka vás doveze za 15 min do centra, či na kraj hotelové zóny. Také vám můžeme zavolat taxi přímo před dům, za přívětivou cenu. Autem dojedete na letiště za 30 minut.